PENDİK NAKLİYAT

Estürk nakliyat pendik

İstanbul Pendik nakliyat Estürk

  Estürk nakliyat 1975 yılında kurulmuş olup, o günden bu günlere kadar en iyi evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerinden onaylı referasları ile nakliye sektöründe her daim çözüm ortağı olmuştur.
Estürk

Pendik Nakliyat:

Pendik de nakliyat denince 36 mahallede şikayeti olmayan tek isim Estürk nakliyatdır.

Tabiki kalitesi kullandığı paketeleme ve ambalajlama malzemeleri ile son model nakliye kamyonları ile istanbul pendik ilçesinde nakliye ihtiyacı olan herkese en iyi nakliye ve taşıma çözümleri Estürk nakliyatda.

Eşyalara zarar vermeden taşıma işlemi gerçekleştirilmeli ve müşteri memnuniyeti sağlanmalıdır.

Bunun ilk kuralı ise işini dikkatlice paketleme yapdıktan sonra taşımay ageçilmesidir. Evimizde bulunan eşyalarımız çoksa taşınma işlemi daha zordur.

Eviniz küçük ise gene zordur. Küçük evde etrafa vurup çarpma işlemi aynı oranla dah dikkat ister. Çünkü kullandığımız mutfak eşyaları, teknolojik aletler her an kırılabilir.

Bu eşyaları taşıma esnasında kırmamamız veya zarar vermememiz gerekir. O yüzden taşıma esnasında eşyalarımızı çok iyi paketleyip yüklememiz gerekir.

Oturduğumuz koltuklar, beyaz eşyalarımız çok ağırdır ve bunları kendimiz tek başımıza taşıyamayız.

Estürk evden eve nakliyat firmaları böyle durumlarda imdadımıza yetişmektedir.

Estürk nakliyat pendik

Pendik de kaliteli nakliyat şirketi istiyorsanız Estürk kalitesi ile paketleme yaparak taşımasını ve nakliyesini mobilyacılarımız ile, kendi sigortalı personelimiz ile yapıyoruz.

Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri paketleme yapdıktan sonra taşıma yapmkatadır.

Estürk evden eve nakliyat firmaları böyle durumlarda imdadımıza yetişmektedir.

Pendik Evden Eve Nakliyat:

  Evden eve sekötründe pendik ilçesinde 36 mahallenin hepsinde mutlaka evden eve nakliyat işi yapdık. İstanbul il Pendik ilçesinde bir çoğu binayı Estürk nakliyat ile taşıma yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. işimiz gücümüz evden eve nakliyatdır. Her gün taşıma ve nakliyat işleri ile uraşmktayız. Bu yüzden tüm opersepnlşimiz de evden evenakliye işini çok iyi bilmektedir. Eşya nasıl paketlenir naısl taşınır nersinde tutulur sırtına mı atılır kol ile mi taşınır kırlavsk ieş yanasıl taşınır koltuk nasıl taşınır tv nasıl kaplanlılr merme sehpa köşebentle nasıl sarılır gibi tüm detaylar estürk nakliyat ile pendik 36 mahhlede hizmetinizdeiz.

0216 352 83 34

Estürk nakliyat pendiklilere kaliteli evden eve hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Kaliteli ambalajlama ve paketlemeli taşıması ile ünlenen estürk nakliyat şirketi tüm personeli sigortalı olarak çalışmaktadır. Prensip olarak yabancı uyruklu personel çalıştırmamaktayız.

Sizde pendik de evden eve nakliyat için kaliteli ve sorunsuz iş isterseniz mutlaka estürk nakliyat ailesinden bilgi almak için arayabilirisiniz. Nakliyat çağrı merkezimiz de sizlere fiyat bilgi ve müsaitlik ile ilgili konulara cevap verebilmektedir.

eksioglunakliyat.com

Pendik nakliyat şirketi.

ESTÜRK NAKLİYAT

ESTURK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve nakliye sektöründe en iyi nakliyat şirketi seçilmiştirmore>
ESTÜRK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmiştir.esturknakliyat.com>