ESTÜRK NAKLİYAT

Estürk Evden Eve Nakliyat Maltepe/İstanbul

Estürk Nakliyat

Estürk nakliyat kalitesinde evden eve nasıl mı olur?


Evden eve nakliyat hizmetlerimizle tüm istanbul da, 39 ilçede daha kaliteli nakliyecilik yapabilmek için süreki depomuz da hazır malzeme bulunduruyoruz. Üzerinde şirketimiz estürk nakliyatın logosu bulunan kamyon ve kamyonet grubumuzla her kamyonun başına bir evden eve nakliye sorumlusu olmak şartı ile işimizi en iyi şekilde yönetip hataları eksikleri sürekli not alarak kendimizi de ekibimize de sürekli güncel tumaktayız..

İstanbul 39 ilçesinde Gönül Rahatlığıyla eksioglu nakliyat personeli ile eşyalarınız güvende.

Yol mesafesi ne kadar uzun olursa olsun eşyalarınız nakliye kamyonlarımıza uzman personeli tarafından yerleştirilerek hasarsız bir şekilde paketleme, taşıma ve nakliyesi yapılmaktadır. Uzman Ekibimiz, Kaliteli Ekipmanlarımız ve Güvenli Araçlarımızla Sizlere Evden Eve Taşımacılık Şirketleri Arasında En İyi Hizmeti Sunma Hedefi ile İlerliyoruz. Az veya Küçük Boyuttaki Eşyalarınız İçin Ekonomik Çözümler Üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak küçük kamyonetlerimiz mevcuttur.
Estürk evden eve nakliyat şirketi olarak eşyalarınızın tespitini yapmadan kesinlikle herhangi bir bir çalışma programı yapmamaktayız.

Ekspertiz; yani eşyayı binayı yerinde inceleme yapdıktan sonra koşullar ve isteklerinize göre bir nakliyat planlaması yapılmaktadır.

Avize sökümü vardır ama montajı yoktur.

Duvara herhangibir delik delmeyiz.

Eşyaların kolileme ve kolileri yeni evinizde yerleştirme ve sonrasında ekstra olarak ev temizliği hizmetini de estürk nakliyat olarak gerçekletiriyoruz. Bunların hepsi karşılıklı anlşma ile ve müşterimizin isteğine göre hazırlanan bir evden eve nakliyat sözleşmesi ile yapılmaktadır.

Ambalajlama – Paketleme Hizmeti Evden Eve Nakliye Hizmetinin En Önemli Bölümüdür. Eşyalarınıza Nakliyat Hizmeti Sırasında Zarar Gelmemesi İçin En Doğru Ambalajlama Seçimi Yapılır ve Dikkatlice Eşyalarınız Paketlenir. Yeni Evinizde veya İş Yerinizde de Aynı Özenle Eşyalarınızın Yerlerine Yerleştirilir.

ESTÜRKEVDENEVE

 • şehiriçi nakliyat
 • Şehirlerarası nakliyat ekşioglu
 • evden eve nakliyat
 • ofis taşıma
 • Parça eşya taşıma
 • Asnasörlü nakliyat
 • Eşya depolama

estürk evden eve nakliyat ve taşıma şirketi

 • Eşya paketleme estürk

estürk nakliyat kalitesi estürk nakliyat güvencesi.

 • Eşya paketleme ekşioğlu

Eksioglu nakliyat kalitesi eksioğlu nakliyat güvencesi.

 • Eşya paketleme ekşioğlu

Eksioglu nakliyat kalitesi ekşioğlu nakliyat güvencesi.

 • Eşya paketleme ekşioğlu

Eksioglu nakliyat kalitesi eksioglu nakliyat güvencesi.

Evden eve nakliyatEkşioğlu

ekşioğluevdenevenakliyat
Ekşioğlu nakliyat size her zaman destek olacak uzman nakliye şirketidir. Ekşioğluı evden eve ile taşıma işleriniz başarılı ve sağlam bir şekilde gerçekleşir. Uzman personelin desteği ile kaliteli hizmetin yanı sıra hızlı teslimat ayrıcalığı ve uygun fiyat garantisi de siz değerli müşterilere ekşioglu nakliyat güvencesinde sunulmaktadır.
İstanbul evden eve
İstanbul içi evden eve nakliyatı en iyi şekilde gerçekleştirmek için her sokağa girebilcek nakliye kamyonlarımız ile ekşioğlu kurumsala evden eve nakliyat ihtiyçalrınzda bir telefon açıp sizi bilgilendirebiliriz.
şehirlerarası nakliyat
Özellikle memur tayinlerinde en kaliteli taşıma işlerini en uygun fiyata yapabilcek olan ekşioğlu kuurmsal nakliuyat şirketi ile yeni görev yerinizde nakliye işini hiç dert etmiyin.

Evden eve Eksioglu

 •  1975
  Ekşioğlu nakliyat 1975’te evden eve nakliyat ihtiyaçlarının ilk başladığı yıllarda ufak bir aile şirketi olarak Enver EKŞİOĞLU tarafından küçük ölçekli bir işletme olarak kurulmuştur. Nakliyecilik şehirlerarası şehir içi parça eşya asasnörlü taşıma karayolu havayolu denizyolu gibi çok çeşitli kollara ayrıldıktan sonra faaliyetlerini evden eve nakliyciliğe doğru kaydırarak ve geliştirerek bugün uluslararası ölçekte bir firma haline gelmiştir.
 •  2000
  Geliştirdiği eşya paketlemele, paketleme malzemsi gibi ürünleriyle çok kaliteli evden eve nakliyat yapmaktadır. Şimdi Türrkiyenin dört bir yanını her hafta dolaşan bir nakliye ağı sayesinde sürekli eşya taşıma işlerini yeönetmektedir. Teknoli ile birlikte vinçi taşıma, asasmörlü taşıma, dış cephe asasörü ile taşıma gibi teknolojik çözümlerle evde neve nakliyat sekötröeü her geçen gün yön vermekteydir.
 •  2019
  Güvenliği ve şeffaflığı ve aile kavramıyla örnek bir nakliye şirketi olan ekşioğlu nakliyat şirketi tüm peroneli bu fikirler üzerine eğitip işe almıştır. Kalliteli evden eve nakliyat hizmetleri için sizde ekşioğlu nakliyatı arayın doğrusunu öğrenin
Müşteriler diğer isim benzerliklerinden dolayı mağdur edilmektedir. Kötü yorumlar genel de kocaeli ilinde olan isim benzerliği olan, şirketimizle hiç bir bağı olmayan koceli ekşioğlu nakliyat firmasına aittir. EKŞİOĞLU NAKLİYAT MALTEPE
ESTURK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve nakliye sektöründe en iyi nakliyat şirketi seçilmiştirmore>
ESTÜRK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmiştir.esturknakliyat.com>