ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerini 81 farklı ile her gün çıkabilcek kapasite ile yapabilcek altyapıya sahip estürk nakliyat, kurumsal taşımacılık hizmetleri konusunda da İstanbulun en çok tercih edilen şehirlerarası nakliyat şirketidir.
Şehirlerarası nakliyat alanında başarılı birden çok referansları elde etmek ve aynı zamanda işimizi güvenli ve çevreyi çalışanlarımız ve müşteri eşyasını herşeyi bir arada yürütebiliyoruz.
Şehirlerarası nakliyat da kalite ve kurumsallığı bir arada organize edebilecek bir şirket Sstürk evden eve.
Şehirlerarası nakliyat müşterisini nakliyatın başından sonuna kadar eşyaların montaj bitişine kadar müşteriylerimi bilgilndiriyoruz.
Şehirlerarsı nakliyat talbeilinz varsa size hemen experimizi göndererek kusursuz bir taşımacılığın kapılarını aralama fırsatlarını da sizlerle buluşturuyoruz.

Estürk kalitesi ile şehirlerarası nakliyat hizmetleri her zaman yanınızda.


Şehirlerarası Sigortalı Nakliyat

Şehirlerarası Ev taşıma

Şehirlerarası Asansörlü Taşıma

Şehirlerarası Ofis taşıma

Eşya Depolama


Estürk İstanbul 32 yıllık köklü bir evden eve nakliyat şirketidir.

estürk şehirlerarası evden eve nakliyat


  Şehirlerarası nakliyat için uzun yol tecrübesi olan kurumsal bir evden eve nakliyat isterseniz biz hazırız.

esturkevdenevenakliyat.com

Şehirlerarası nakliyat ihtiyacı nasıl doğar?

Şehirler arası nakliyat şirketi arayışına gün gelir siz de ihtiyaç duyabilirsiniz. Şöyleki kişiler hayatlarının belirli dönemlerinde bulunduğu alandan başka alana geçiş yapmak zorunda kalabilir. Bu geçişler sırasında kendisi ile birlikte eşyaların da taşınması gerekmektedir ve bu oldukça külfetli bir iştir.

Kişiler bireysel taşımaların yanı sıra ofis taşıma, işyeri taşıma gibi durumlar neticesinde de taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyar. Oluşan bu gibi durumlar neticesinde kişilere yardımcı olacak firmaların başında nakliyat firmaları gelmektedir. Bireyler eşyaların taşınma alanları ve mesafeye göre tercihlerini yapmaktadır.

Taşıma işi kişilerde oldukça stres ve kaygı yaratan bir durumdur. Söz konusu durum şehirler arası nakliyat olunca bu durum daha fazla olmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat için Dikkat Ettiklerimiz?

Nakliyat firmalarının sayısı günümüz içerisinde oldukça fazladır. Bu sayının artışı bireylerin tercihte bulunduğu nokta sırasında kararsızlığa sebep olmaktadır. Müşteriler, kendi işini en iyi ve profesyonelce gerçekleştirecek bir şehirler arası nakliyat arayışında olurlar.

Firmamız da daha çok tercih edilebilir olma noktasında bulunmak ve müşteri kazanabilmek için dikkat ettiği noktaları genişletmektedir. Şehirler arası taşımacılık işlemi diğer nakliyatlara göre daha özen istemektedir.

Estürk nakliyat, eşyaların paketlenmesinde ekstra özen göstermektedir. Gereken eşyaları parçalara ayırarak teker teker paketlemekte ve sarılmaktadır. Eşyalara uygun araçlarımızın çokluğu da sizin için şehirlerarası yada evden eve nakliyat az eşya çok eşya gibi tercih noktasında sizlere yardımcı olacaktır.

Eşyaya çevreye apartmanın yapısına göre asasnörlü eşya taşıma gibi profesyonel çözümler gene estürk nakliyatın yılların verdiği uzmanlığı ile çözülebilir.

Şehirlerarası nakliyat şirketi araken stres sahibi olmayın?

Uzun yolda eşyarınızın zarar görememesi için sizde köklü firmalı tercih edin

• Doğru malzemeler ile özenli paketleme,

• İşlevsellik sağlayacak personel sayısı,

• Kısa sürede ve belirlenen süre içerisinde teslim

• İşinde tecrübeli şoför desteği,

• Asansörlü taşımacılık,

• Gerektiği durumlarda destek çalışma grubu (mobilya ustası, elektrik ustası vb.)

• Güler yüzlü ve anlayışlı hizmet için Estürk evden eve nakliyat şirekti. Sorun değil Çözüm odaklı yaklaşımlar estürk uzmanlığı 0216 352 83 34.

Şehirler arası nakliyat istanbul

Evden eve nakliyat şehirlerarası

Estürk şehirlerarası ağı ile haftalık düzenli olarak 10 teker uzun büyük kamyonu ile istanbuldan şehirlerarası nakliyat seferleri düzenlemektedir.


Şehirlerarası sigortalı nakliyat

Şehirlerarası Evden eve nakliyat

Şehirlerarsaı ofis taşıma

Şehirlerarsaı parça eşya taşıma


Estürk nakliyat ile şehirlerarsı nakliye çok daha kolay bir şekilde sonuçlandırmak için hazırız.

şehirlerarası nakliyat


EstürkNakliyat ile şehirlerarası nakliyat işlerinizde güvendesiniz.

İstanbul da kaliteli şehirler arası nakliyat isterseniz profosyonel nakliyat çözümleri ile kusursuz evden eve nakliye için estürk nakliyat.

Şehirler arası nakliyat Ücretlendirilmesi ?

Müşterilerimizin şehirler arası nakliyat araştırmasında en çok merak ettiği noktalardan birisi ücretlendirmedir. Gidilecek yol, yakıt fiyatı, kullanılacak araç fiyatlandırmamızda etkili olan unsurlardandır.

Bunun yanı sıra kaçak nakliyat firmalarının oldukça ucuz fiyatlandırmalar yaptığını gözden kaçırmamalısınız. Firmamız profesyonel hizmetinin karşılığında oldukça makul fiyatlandırmalara giderek sizleri memnun etmeyi hedeflemektedir.

Sadece para odaklı yklaşımlarda kaletli sonuçlar alınmyacaının bilinmesi gerekir.

Şehirlerarası nakliyat da gidicek yola göre zamanlama yapılması geremktedir. Eşya varış süresi 48 saati geçememelidir.

Günümüz TÜRKİYE şartlarında şehirler arası nakliyat müşterileri daha çok ekonomik olsun mantığı ile hareket etmektedir. Bu da ister istemez bazı dezavantaj getirmektedir. Bunları size 5 madde haline açıklayacağız

1 Mesala bir kamyona 3 ev eşyası yüklemek,

2 Eşyanızın kamyonda diğer gidecek eşya ile birlkte zamanlana yapmak,

3 Eşyaları çok tıka basa yerleştirmek,

4 Eşyalrınız anlaştığınız değilde, başka bir kamyon yada şehirler arası nakliyat şirketi ile taşımasını yapılması,

5 Eşyalarınız bir kamyonda başka bir kamyona aktarılabilir.

Şehirlerarası nakliyat öncesi ambalaj ve paketleme, nakliye için en önemli aşamalardan biridir. Taşınacak eşya en hassas şekilde ambalajlanıp paketlendikten sonra taşıma esnasında çizilme gibi bir sorunu önlemiş oluruz. Böylece eşyalarınız daha güven içinde taşıması sağlanır.

 

şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat
ESTURK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve nakliye sektöründe en iyi nakliyat şirketi seçilmiştirmore>
ESTÜRK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmiştir.esturknakliyat.com>