MALTEPE NAKLİYAT

Estürk nakliyat maltepe

Maltepe nakliyat ESTÜRK

  Estürk nakliyat 1975 yılında Kazım İNALKAÇ tarafından MALTEPE'de kurulmuş olup, o günden bu günlere kadar maltepe halkına en iyi evden eve nakliyat hizmetleri ile müşterilerinden de onaylı referansları ile nakliye sektöründe her zaman çözüm ortağı olmuştur.
esturknakliyat.com

Maltepe Nakliyat:

Maltepe doğduk ve maltepede büyüyen çocuklar yetiştirdik. Maltepe evden eve nakliyat denince 18 mahallede ilke akla gelen isim estürk nakliyatdır. Tabiki kalitesi kullandığı paketelemek ve ambalajlama malzemeleri ile son model nakliye kamyonları ile bir maltepeli olarak nakliye ihtiyacı olan herkese en iyi nakliye çöüzmleri ile hizmetlerimize 1975 den bu yana devam etmekteyiz..


0536 8337834

Maltepe Evden Eve Nakliyat:

  Evden eve sekötründe maltepe ilçesinde 18 mahallede de mutlaka refeansalrı bulunan şirketimiz estürk nakliyat 32 yıldır maltepe merkezli hizmet vermektedir.

0532 3753594

Estürk nakliyat maltepelilere kaliteli evden eve hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Kaliteli ambalajlama yaparak ve paketlemeli taşıması ile ünlelen estürk nakliyat şirketi istabul'un maltepe ilçesinde kuurlu bir aile şirketidir. Tüm personeli sigortalı olarak çalışmaktadır.

Maltepe ilçesinde evden eve nakliyat için kaliteli ve sorunsuz iş isterseniz mutlaka estürk nakliyat ailesinden bilgi ve referans istemeyi unutmayınız.

eksioglu nakliyat maltepe

Evden eve nakliyat müşterileri sürekli ucuz nakliye aramalarından dolayı mağdur edilmektedir. ESTÜRK ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT MALTEPE
ESTÜRK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmiştir.esturknakliyat.com>