MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Estürk evden eve nakliyat maltepe

Maltepe evden eve nakliyat ESTÜRK

  Estürk evden eve nakliyat 1975 yılında Kazım İNALKAÇ tarafından MALTEPE'de kurulmuş olup, o günden bu günlere kadar maltepe halkına en iyi evden eve nakliyat hizmetleri ile müşterilerinden onaylı referansları ile evden eve nakliye sektöründe her zaman çözüm ortağı olmuştur.
esturknakliyat.com

Maltepe Nakliyat:

Maltepe doğduk ve maltepe büyüyen çocuklar yetiştirdik. Maltepe nakliyat denince 18 mahallede ilke akla gelen isim estürk nakliyatdır. Kalitesi, kullandığı, paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile son model nakliye kamyonları ile bir Maltepeli olarak nakliye ihtiyacı olan herkese en iyi nakliye çözümleri ile hizmetlerimize 1975 den bu yana devam etmekteyiz..


0532 3753594

Evden eve nakliyat mesleğindeki uzmanlığımızı, ambalaj malzemelerimizin kalitesi ile birleştirerek en kaliteli standartlarda nakliyat ve taşımacılık hizmetleri için esturknakliyat. Maltepe de kaliteli evden eve nakliyat isterseniz profosyonel nakliyat çözümleri ile kusursuz taşımacılık için esturk nakliyat size yeterlidir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat:

  Evden eve nakliyat sekötründe maltepe ilçesinde 18 mahallede de mutlaka referansları bulunan şirketimiz estürk nakliyat 32 yıldır maltepe merkezli evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

0536 8337834

Estürk nakliyat maltepelilere kaliteli evden eve hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Kaliteli ambalajlayarak ve paketleyerek taşıması ile ünlenen estürk nakliyat şirketi maltepede kurulu bir aile şirketidir. Tüm personeli sigortalı olarak çalışmaktadır.

Maltepe ilçesinde evden eve nakliyat için kaliteli ve sorunsuz iş isterseniz mutlaka estürk ailesinden bilgi ve referans istemeyi unutmayın.

 

Evden eve nakliyat müşterileri sürekli ucuz nakliye aramalarından dolayı mağdur edilmektedir. ESTÜRK ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT MALTEPE
ESTÜRK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmiştir.esturknakliyat.com>