KADIKÖY NAKLİYAT

Estürk nakliyat kadıköy

Kadıköy nakliyat istanbul

Estürk evden eve nakliyat 1975 yılında kurulmuş olup, o günden bu günlere kadar en iyi nakliyat hizmetlerinde müşteriden onaylı refaransları ile sektörde her daim çözüm ortağı olmuştur.
Estürk

Kadıköy Nakliyat:

Kadıköyde nakliyat denince 21 mahallede şikayeti olmayan tek isim Estürk nakliyatdır. Özellikle Fikirtepe blgesinde yaşam başlayan tüm yeni projelerde nakliyat çalışmlarımız devam etmektedir. Kalitesi, kullandığı paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile son model nakliye kamyonları ile İstanbul Kadıköy ilçesinde nakliye ihtiyacı olan herkese en iyi nakliye ve taşıma çözümleri Estürk nakliyatda.

Kadıköy ilçesinde perofesyon taşıyıcı elamanı malzemeler gibi evden evenin gerektiprdiği yüm ekipman ve mayhonları ile hizmet evrmketdri.

Kadıköyde eşya taşıuma, parça eşya taşıma, komple ev taşıma işyeri taşım apofis taşıma gibi tüm nakliyenin her alanında titiz ve güzel hizmetler için Estürk nakliyat.

Özellike Fikirtepe bölgesinde kaliteli evden eve nakliyat varsa kesin orada Estürk nakliyatın adı vardır.

Estürk nakliyat kadıköy

Kadıköy de kaliteli nakliye istiyorsanız siz de Estürk kalitesi ile sigortalı ve paketlemeli taşıma için personelimizle hazır bekliyoruz.

Hızlı ve istikrarlı olarak gelişmekte olan kadıköy ve fikirtepe sahil bölgelerinde evden eve nakliyat sektöründeki tüm eksikleri görüp değerlendiren firmamız kaliteli ve ekononik şartla ile taşımaları ile nakliye sekötründe her zaman konuşulan isim olmuştur.

Kendi personelimiz ile, kendi nakliye kamyonlarımız ile beraber nakliyatın tüm çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Şehir içi, şehir dışı, parça eşya, asansörlü taşıma, parsiyel taşıma, ağır yük taşıma gibi nakliye hizmetlerinin tamamını karşılayabilecek kamyon kamyonet panelvan ve 10 teker ile hizmetinizdeyiz.

Sizlerin en üst katta ki eşyalarını dahi dış cephe asansörü ile çözüme kavuşturduğumuz gibi, bu sayede sorunsuzca ve hızlıca nakliyatı bitiriyoruz.

Kadıköy de, tüm eşyalarınızı özel eşya ambalajlarıyla kapatarak sorunsuz bir taşıma yapıyoruz. 

Estürk nakliyat güvencesi ve kurumsallığı ile nakliyat hizmetleri almak için şirketimizin nakliye hizmetlerini değerlendirebilmek açısından bizi mutlaka arayın deriz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat:

  Evden eve sektöründe kadıköy ilçesinde 21 mahallenin hepsinde mutlaka evden eve nakliyat işi yapdık. İstanbul ili Kadıköy ilçesinde bir çoğu binayı bizim şirketimiz Estürk nakliyat ile taşıma yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Tek işimiz gücümüz evden eve nakliyatdır. Her gün taşıma ve nakliyat işleri ile uğraşmaktayız. Bu yüzden tüm personelimiz de evden evenakliye işini çok iyi bilmektedir. Eşya nasıl paketlenir nasıl taşınır neresinde tutulur, sırtına mı atılır, koli ile mi taşınır, kırılacaklar nasıl taşınır, koltuk nasıl taşınır, tv nasıl kaplanılır, mermer sehpa köşebentle nasıl sarılır gibi tüm detaylar Estürk nakliyat ile Kadıköyde 21 mahallede hizmetinizdeyiz. Fikirtepe evden eve nakliyat denince en çok taşımadan ötürü en kaliteli ve şikayet almadan çok iyi nakliyat ve taşıma işleri yaptık. Fikirtepe de bir çok rezidansların yönetimlerinden işin bitiminde etrafı da kirletmeyerek çalışitığımızdan ötürü teşekkür almaktayız.

0216 352 83 34

Estürk nakliyat Kadıköylülere kaliteli evden eve hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Kalliteli ambalajlama ve paketleyerek taşıması ile ünlenen Estürk nakliyat şirketi tüm personeli sigortalı olarak çalışmaktadır. Prensip olarak yabancı uyruklu personel çalıştırmamaktayız.

Sizde Kadıköy ilçesinde evden eve nakliyat için kaliteli ve sorunsuz iş isterseniz mutlaka Estürk nakliyat ailesinden bilgi almak için arayabilirsiniz. Yada dilerseniz nakliyat çağrı merkezimiz sizlere fiyat bilgi ve müsaitlik ile ilgili konulara cevap verebilmektedir.

Estürknakliyat.com

Kadıköyü çok iyi biliyor ve Tüm kadıkoy halkına evden eve nakliyat hakkında titiz ve temiz nakliye işleri Estürk nakliyat ile mümkün.

KADIKÖY

Kadıköy lokasyonunda nakliyat hakkında ne varsa en iyisi için Estürk nakliyat tüm personeli ile hazır.
Özellikle Fikirtepe bölgesinde tüm büyük projelerde nakliyat, ev taşıma, parçae eşya taşıma, lüks konut nakliyatı, piyano taşıma, çelik kasa taşıma hizmetlerimiz son hızıyla devam etmektedir.
Fikirtepe de tüm rezidanslar da nakliyat referanaslarımız ve fotoğraflarımız mevcuttur.

Kadıköy de en eyi evden eve nakliyat sonuçları için.

Estürk evden eve

ESTURK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve nakliye sektöründe en iyi nakliyat şirketi seçilmiştirmore>
ESTÜRK & NAKLİYAT 2019 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmiştir.esturknakliyat.com>